OTOMATİK BARİYER

OTOMATİK BARİYER

Otomatik bariyer  sistemleri,  yaşadığınız muhite veya ticari anlamda kullanmak istediğiniz her bölgeye %100’e kadar uyum sağlamaktadır. Bu sayede de kitleler tarafından birinci tercih haline dönüşmüş olan otomatik bariyer sistemleri, sizlere tek tıkla tarafımızca sunuluyor ve montaj aşamasında da hizmet sağlamamız adına katkılar ekliyor.

Otomatik bariyer

Bugüne kadar binlerce müşterimize ALD güvencesi ile otomatik bariyer sistemlerini sunduk. Bu vadede ise kaliteli ürünlerin tamamı kendisini ön plana çıkardı ve sizlere en kapsamlı şekilde hizmet anlayışlarını sunabilme noktasında da çalışmalar üretti. Her geçen gün kitlelere sunduğumuz bu avantajlarla beraber siz de orijinal ve birinci sınıf malzemeden üretilmiş ürünleri deneyimleme şansı bulabiliyorsunuz. Bu kapsamda ise otomatik bariyer sistemi, alanında fazlası ile kullanışlı bir ürün olarak görülmektedir. Günümüz teknolojisinde otomatik olarak hareket edebilen otomatik bariyer sistemleri denemek ve her daim çözüm odaklı çalışma durumlarını ortaya koymak, makul ve kullanışlı alanlar yaratmasından dolayı kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür. Otomatik bariyer sisteminin boyutları 3 ile 6 metre arasında değişim gösteriyor, her kapsamda da araçların sağlıklı geçişler yapmasını sağlıyor.

Biz de temel kapsamda sizlere ALD güvencesi ile en kullanışlı ürünleri sunma konusunda çalışmalar ortaya koymaktayız! Bu vade de ise ürünlerin tamamını inceleme ve satın alma durumları da sizlere tarafımızca sağlanmaktadır. Bilindiği gibi kaliteli bir ürün seçme doğrultusunda en önemli faktör, her daim doğru seçenekleri günümüze sunmak ve bu aşama da çalışma örneklerini ortaya çıkarmaktır. Biz de bu nedenden ötürü, her daim “müşteri odaklı” çalışma disiplinini ortaya koymaktan geri kalmamakla beraber, sizlere kaliteli ürün niteliklerini sıralamayı da ihmal etmemekteyiz. Sizlere otomatik bariyer sistemleri sunumlarını yaparken çözüm odaklı bir çalışma disiplini ortaya koyan web sitemiz, bu aşamada da ürünlerin kaliteli bir şekilde ulaşabilmesi doğrultusunda da çalışmaları ortaya koymaktan geri kalmamaktadır. Üzerine eklenebilen flaşör sistemiyle beraber araçları algılayan otomatik bariyer sistemi, kesin ve kalıcı çözümlerle birlikte sizlere işleyişleri sunabilme raddesinde de önemli çalışmalar üretiyor.

Kollu bariyer sistemlerinde tercih edilen plaka tanıma sistemleri ve HGS özelliği ile yardımcı destek yazılımlarla desteklenen video içerik analizi uygulaması sayesinde araç plakalarının tanımlanarak kameralar aracılığı ile okunması sağlanıyor. Plakası tanınan araçlar, otopark bariyerinin açılması ile hızlı, kontrollü ve güvenli geçiş sağlıyor. Ayrıca gişe geçişlerinde de aynı sistemden yararlanarak, hızlı geçişler ile zamandan kazanılıyor, trafik sıkışma problemleri çözümüne destek sağlanıyor. HGS ve plaka tanıma sistemleri özellikle bina ve site güvenliği açısından yaygın biçimde tercih edilen bir sistem olarak kullanılıyor.

Plaka tanıma sisteminin, giriş ve çıkış yapan araçların geçişlerini raporlama ve bilgi saklama özelliği sayesinde özel ve kamu güvenliği gerektiren alanlarda etkin biçimde kullanılmasıyla üst düzey güvenlik sağlanırken, geri bildirim elde ediliyor.