OTOMATİK KEPENK

OTOMATİK KEPENK

Otomatik Kepenk; Çelik kepenk sistemleri,  alüminyum kepenk sistemleri ve alüminyum panjurlar olmak üzere üçe ayrılır rahatlık, estetik ve güvenliği ön planda tutan müşterilerimizin tercihidir.Otomatik kepenk; için kullanılan profiller roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik profil tipleri ve kalınlıkları kullanılır.
Otomatik Kepenk; Müşteri ölçüsüne göre özel olarak üretilen Kepenk profilleri her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur. 
Otomatik Kepenk de iş yerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, iş yeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.
Otomatik Kepenk; elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanmak ta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz. 
Otomatik Kepenk de kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzman mühendislerce belirlenir.